Kam v Praze do coworkingu?

Srpnový seriál věnovaný českému trhu coworkingů zakončíme několika tipy na zajímavé coworkingy. A samozřejmě vás pozveme na TechoCon, kde budeme diskutovat o všech aspektech coworkingu v českém prostředí.

Jak jsme psali, v České republice je bezmála stovka coworkingů a vybrat z nich ty nejzajímavější není jednoduché. Nechceme také nikomu stranit, takže jsme se zaměřili na typologické rozvrstvení, které má ukázat přístupy a cesty, kudy se tento typ kanceláří bude ubírat.

TECHO

Kde jinde bychom měli začít, než doma… Ano, náš showroom je ukázkou toho, jak reagujeme na současné podmínky v kancelářské práci. Neustále ho vylepšujeme a podle návrhu renomovaného architektonického studia ADR dostává stále nové podoby. Tu aktuální uvidíte již 13. září na TechoConu, kdy celý prostor otevřeme všem hostům.
www.techo.cz

Opero

Hvězda mezi pražskými coworkingy je Opero, tedy Štencův dům (1909-1911) od architekta Otakara Novotného ve stylu secese, který najdete v centru města. Za architektonickou realizací stojí atelier MAAT.

Skvěle dostupná lokalita v centru je pro velkou výhodou a reprezentativní prostředí umožňuje pronájmy ke komerčním účelům. Opero také nabízí funkční zázemí, soukromou kavárnu, služby asistentky a navíc mnoho dalších zajímavých programů v podobě večerních talk show nebo panelových diskuzí.
www.opero.cz

Svět hub

Vinohradský coworking nabízí spíše alternativnější prostředí a hipsterskou atmosféru. Architekti ze studia Edit! předělali suterénní prostor na multifunkční sál, kde se konají například i ranní lekce jógy nebo Restaurant day.
www.svet-hub.cz

Mezinárodní řetězec Impact

Impact Hub je celosvětová síť sdílených pracovních center, dnes už rozšířena na všech kontinentech. U nás fungují hned tři Impact Huby, a to v Praze, v Brně a v Ostravě. Impact Hub je inspirativním prostorem s plně vybavenou kanceláří i kavárnou.
www.impacthub.net

Náš tip: již jste se registrovali na TechoCon? Nenechávejte svou účast na poslední chvíli! Volných míst ubývá. Přijďte ve čtvrtek 13. září do našeho showroomu, čeká vás nabitý celodenní program.

Kompletní program konference TechoCon najdete zde.
Kompletní program satelitní stage a workshopů TechoCon najdete zde.

Srdečně Vás zveme!

Top