Komunita TechoCon dál roste

Na TechoConu jsme potkali spoustu zajímavých lidí. Naše komunita bude pokračovat v aktivitách dál.

Kromě fotogalerie z letošní konference chystáme video se záznamem celého nabitého dne. Chystáme i další materiály, mezi kterými nebude chybět e-book se všemi přednáškami, tématy z tohoto blogu i dalšími informacemi. Jaká je budoucnost TechoConu?

Během příprav jsme pochopili, že téma práce v kanceláři – a to nejen té coworkingové, které jsme se věnovali letos – je nekonečné. Že se týká statisíců lidí jenom v České republice a miliónů na celé Zemi. Je to téma, které nás spojuje a které chceme dál rozvíjet.

Proto jsme si řekli: nebude to „jenom“ výroční konference, ale chceme se s našimi kolegy a řečníky potkávat častěji, chceme diskutovat a hledat odpovědi na otázky, které nám přináší každodenní praxe. Nejsme „jen“ obchodníci, ale zajímá nás přesah, hodnota a síla know-how. Máme ho a chceme ho sdílet se všemi, kteří cítí podobně jako my v TECHO.

Proto již brzy oznámíme první termín a téma Snídaně TechoCon. Kde bude a o čem bude? Nechte se překvapit! Máme rozmyšlených opravdu hodně věcí, jednáme, scházíme se, telefonujeme… brzy budeme ready oznámit, jak přesně náš koncept vypadá, koho zveme a hlavně… proč byste se měli přidat i Vy!

Těšíme se na setkání na stránkách tohoto blogu, čtěte náš newsletter a sledujte, kam se celá komunita TechoCon posune dál. Bude to zajímavé.

Top