Kreativní pracovní prostor / Moderní jednací místnost

Čvc 19, 2018 Coworking, TechoCon 2018

by Petr Remeš

Myslíte si, že spolupracující týmy pohánějí firmy na cestě k úspěchu? Možná by vás překvapilo, jaký vliv na stav naší mysli a emocí mají kancelářské prostory.

Velikost prostor, uspořádání, výběr nábytku a technologie mají nezanedbatelný dopad na výkon jednotlivce i týmů. Lidé se musí dobře cítit nejen u svého pracovního stolu, ale i v prostoru určeném pro týmovou spolupráci.

Přeplněný Open Office, izolované kanceláře a prázdné zasedačky jsou minulostí. V práci trávíme podstatnou část života. Účelnost prostor ovlivňuje naše aktuální rozpoložení, výkonnost a úspěch celé organizace. Dnes si lze firemní prostory uspořádat mnoha způsoby.

Jak toho dosáhnout? Jak vhodně sladit například prostory s AV technikou, která má podpořit nejen spolupráci v týmu, ale současně usnadnit i vhled pro neotřelé nápady?

V minulosti se management věnoval lidem, prostorům a technologiím zcela odděleně. Zaměstnanci se setkávali na předem určených místech, aby porovnali a diskutovali různé záležitosti, a pak se vraceli zpět k individuálním úkolům. Dnes se využívají zcela nové metody a způsoby, jak propojit silné stránky lidí s kancelářskými prostory a moderními technologiemi.

Abyste mohli řešit komplexní problémy, týmově spolupracovat a kreativně myslet, musíte dobře porozumět potřebám a přáním vašich kolegů a spolupracovníků. Jestli vás zajímá více, přijďte se inspirovat na konferenci TechoCon, na které představíme kreativní pracovní prostory. Pokud je pěstování kreativity cílem pro podnikání, pak by pracovní prostředí mělo nabízet víc ovzduší pro spolupráci.

„Jaká je pravda o životě v kanceláři? Proč jsou kanceláře srdcem vašeho byznysu? Mohou moderní technologie ovlivnit spokojenost a angažovanost zaměstnanců? Přijďte se inspirovat.“ – Jiří Plátek, marketingový manažer, AV MEDIA.

„Představíme návrhy a realizace firemních prostor. Prakticky si ukážeme formou zážitkové akce, jak kreativně spolupracovat i se vzdálenými účastníky. Našim posláním je, aby moderní komunikační technologie pomáhaly všem uživatelům.“ – Michael Csiszár, obchodní konzultant AV MEDIA.

Zdroj: AV MEDIA

Tip: konferenci TechoCon 13. září 2018 budeme diskutovat i o nejnovějších AV technologiích v prostředí kancelářských budov. Přidáte se? Registrujte se zdarma k účasti již nyní zde.

Top