TechoCon 2018 – zbývá jeden den

Zář 12, 2018 TechoCon 2018

by Petr Remeš

Chystáte se na TechoCon? Pak je tento příspěvek přímo pro Vás. Do konference zbývá přesně jeden den, takže je nejvyšší čas dát vám vědět, jak to během zítřka bude probíhat. Níže naleznete všechny nezbytné technické informace, pro lepší přehlednost rozčleněné do třech kategorií. Připomenout si pak můžete také program, ať víte, na co se těšit.

Před příjezdem

Jak se k nám dostanete? Můžete využít jak hromadnou dopravu (tram, bus, vlak), tak přijet vlastním autem. Parkování v areálu je samozřejmě zajištěno, na místě budou organizátoři i značky, které Vás bezpečně navedou.

Aby byla diskuse na TechoConu uživatelsky co nejpřívětivější, připravili jsme pro vás interaktivní formulář. Již nyní můžete řečníkům či panelistům pokládat dotazy na www.slido.com/techocon.

Nezapomeňte se podívat na plánek našeho showroomu. Zítra tu budou desítky lidí a my bychom neradi, abyste se někde ztratili.

Na konferenci

Nabitý program nabídne české i anglické mluvčí, proto bude zajištěn simultánní překlad. Sluchátkové přijímací staničky budou k vyzvednutí u hlavního vstupu.

Chceme, abyste mohli být online a své zážitky či dojmy sdílet v reálném čase – po celý den tedy bude v areálu k dispozci free wi-fi.

Jak to bude s obědem? Gastronomický servis pro vás zajistí food truck restaurace Czech Burger, kde bude k zakoupení široká nabídka jídel.

Protože fandíme moderním technologiím ve všech jejich podobách, jsme rádi, že vám během dne budeme moct představit vůz BMW i8 Coupé.

Další

Chcete se podívat, jak to vypadá u nás ve výrobě? Tuto možnost nabídneme během dne hned dvakrát – jednou dopoledne, podruhé odpoledne – vždy s průvodcem a pro maximálně 20 osob. Registrovat se budete moct u hostesek.

V průběhu konference budeme pořizovat audiovizuální záznamy, které použijeme k medializaci a prezentaci TechoConu. Prosíme, počítejte s tím.

Během akce proběhne také losování 3 výherců ročního předplatného časopisu ERA21. Chcete se zúčastnit? Při vstupu odevzdejte svou vizitku hosteskám a sledujte hlavní stage, ať Vám neunikne případná výhra.

A nezapomeňte dál sledovat náš blog a Facebook, kde máme spoustu aktualit ze světa kanceláří i coworkingu, protože zítřejší konferencí to teprve začíná.

Vše je připraveno, těšíme se na vás,
Milan & Šimon

Top