DAP Services

Jsme mezinárodní společnost, která ve spolupráci s partnerskými organizacemi po celém světě vyvíjí inovativní produkty. Jejich základem je naše vlastní diagnostická metoda – CA method. Metoda je využitelná v mnoha oblastech, nejvíce se ve světě momentálně používá v oblasti personalistiky a lidských zdrojů, sportu a mentální přípravy, školství a vzdělávání, v marketingu, psychologii nebo v oblasti zdraví.

Diagnostika je náš život

CA method se zaměřuje na objasňování individuálního i skupinového myšlení či měření postojů. Barvově asociační metoda měří vzory chování pomocí barevné škály namísto tradičních dotazníků a průzkumů, umí provokovat odezvu, která nemůže být vědomě ovlivnitelná.

DAP Services tuto metodu průběžně kultivuje a připravuje pro nejrůznější využití našich obchodních partnerů. Právě díky jejich jedinečnému know-how pak vznikají neobyčejné projekty. Jedním z nich je třeba MINDIO, unikátní software, který zmapuje aktuální energii, vztahy a dá vám přesné informace o lidech a jejich pracovním prostoru.