Humanscale

Jako průkopník a lídr kancelářské ergonomie vyrábí společnost Humanscale produkty tak, aby umožnila uživatelům přizpůsobit si své pracovní místo svým potřebám a nikoli naopak.

Humanscale patří mezi přední návrháře a výrobce ergonomicky vyspělých výrobků, které zlepšují zdraví a pohodlí při práci. Naše oceňovaná kancelářská řešení – včetně samočinně seřiditelných sedadel, stojanů / stojanů, monitorovacích ramen a pracovních světel – podporují každý potřebný pohyb svého uživatele.

Humanscale's Design Studio, se sídlem v New Yorku, se řídí filozofií, že dobrý design dosahuje maxima s minimem prostředků. Pravidelně spolupracuje s uznávanými průmyslovými designéry a je známé svou historickou spoluprací s ikonickým designérem Nielsem Diffrientem. Naše inovace byly od roku 2007 oceněny více než 200 prestižními oceněními a jsou k vidění v mnoha muzeích, jako je například Muzeum moderního umění v New Yorku.

Udržitelnost konstrukce i materiálů v centru pozornosti všeho, co děláme. Funkční problémy řešíme co nejjednodušeji a nejelegantněji. Vše s maximálním ohledem na životní prostředí.