LIKO-S

Jsme LIKO-S, česká rodinná firma. Máme jasnou vizi, firemní filozofii a kulturu. Naše produkty jsou výsledkem vlastního vývoje a výroby. Od roku 1992 jsme vybudovali pobočky v Česku, na Slovensku i v Maďarsku a exportní partnerství v 16 zemích světa. I proto jsme byli oceněni titulem Rodinná firma roku 2014.

Příčky a dělící stěny, podhledy, haly, chytrá izolace, kovovýroba, …

Vyvíjíme, vyrábíme a montujeme dělicí stěny a příčky, posuvné stěny, řešíme akustiku. Montujeme Živé stavby® – skladové haly, výrobní haly, vestavky®, provětrávané a zelené fasády. Zateplujeme stavby Chytrou izolací®. Naše zakázková kovovýroba se zaměřuje na dělení materiálu, obrábění, svařování a povrchové úpravy.

25 let inovací

Společnost LIKO-S působí na trhu již 25 let. „Patříme k nejlepším na světě,“ konstatoval bez nadsázky při jubilejních oslavách předseda představenstva Libor Musil. Společnost od svého založení v roce 1992 přinesla celou řadu inovací – ať už sofistikované systémové příčky do interiérů, interaktivní multimediální stěny SMART-i-WALL®, laminované designové sklo a především kancelářský objekt budoucnosti a vývojové centrum LIKO-NOE®.

A nepolevujeme! Budoucnost stavitelství patří zeleným stavbám a my chceme být ti, kteří udávají trendy. Buďte přitom s námi.