Řečníci TechoConu I: Chris Cooley & Billy Rue

Představujeme první dva řečníky naší zářijové konference – Chris Cooley a Billy Rue budou mluvit hlavně o coworkingu a nových trendech v kancelářské práci. Řadu let se pohybují v oboru: nově pod vlastní značkou Evelo Agency. Máme se na co těšit.

Chris Cooley a Billy Rue založili agenturu Evelo teprve nedávno. Ale to nic neznamená, protože jejich výzkumy toho, jak fungují inovativní organizace a jak se mění pracovní postupy, probíhají už řadu let.

Evelo vytváří prostřednictvím svých analýz a výzkumů měřitelné výsledky, které minimalizují riziko zavádění konceptu coworkingu a obecně nových forem „otevřených“ pracovních činností.

Chris Cooley / Chief Innovation Officer

Chris se více než 10 let věnuje coworkingu a souvisejícím tématům. Patří mezi respektované odborníky v celosvětovém měřítku a jeho hlavními tématy jsou nové otevřené formy průmyslu a práce. Hodně cestoval po světě a získal cenné know-how o mnoha unikátních modelech coworkingu; stál při zrodu několika úspěšných coworkingových prostorů.

Chris společně s Billym vystoupí v panelové diskusi na téma coworkingu. Zaměří se na tržní dopady nových forem práce a to, jak proměňovat kancelářský prostor, motivace zaměstnanců a formy kooperace v týmech.

Billy Rue / Chief Executive Officer

Již téměř třicet let je Billy zapáleným výzkumníkem a specialistou na nové nápady a inovace. Pracuje na tom, jak na trhu realizovat myšlenku od konceptu až po její komerční využití. Bude hovořit o tom, jak identifikovat tržní příležitosti a jak dosahovat růstu i výnosů prostřednictvím nových forem práce a organizace prostoru. Billy ve svých úvahách kombinuje jak strategické myšlení, tak zkušenosti z praxe. Jeho postřehy ze světových projektů Vás nadchnou.

Tip: O zkušenostech, praktických příkladech ze světa budou oba naši řečníci hovořit v panelových diskusích ve čtvrtek 13. září 2018 na TechoConu. Přijďte a získejte nové zkušenosti nejen z tuzemska, ale i ze světa.

Top