TechoCon je za chvíli

Zář 3, 2018 TechoCon 2018

by Petr Remeš

Odpočítáváme poslední dny do zahájení druhého ročníku konference. Máme několik set registrovaných. A těšíme se i na Vás.

Letošní program TechoConu vzbudil obrovský zájem: počet registrovaných účastníků konference je již v tuto chvíli dvojnásobný oproti loňsku, partnerů máme tolik, že se nám málem nevejdou na web… ale to všechno jsou jen čísla.

Co je pro nás klíčové jsou lidé. Jste to vy, kteří jste se přihlásili na TechoCon, vy kteří za necelé dva týdny dorazíte k nám, do showroomu TECHO. Chceme si celý nabitý den s vámi skvěle užít, a proto jsme přichystali speciální online servis pro všechny účastníky i přednášející.

Online servis TechoCon

Ještě od nás dostanete dva newslettery: první bude o blogu a obsahu, který zde každé pondělí nacházíte. Druhý máme nachystaný na středu 12. června a obdrží ho všichni, kteří se registrovali na některou z akcí TechoConu. Přehledně vám zrekapitulujeme program, pošleme pokyny k ranní registraci, parkování, občerstvení během celého dne a samozřejmě chybět nebude ani pozvánka na večerní TechoCon party.

Pomocí našeho rezervačního systému si stále ještě můžete zajistit místa na některém z workshopů (pozor zde je limitovaná kapacita jednotlivých akcí!), anebo na celé konferenci.

Několik dní před akcí také otevřeme diskusní platformu Sli.do, kde můžete dopředu klást dotazy přednášejícím i dalším účastníkům. Tato interaktivní platforma poběží na velkém plátně v hlavním konferenčním prostoru a vy budete moci vstoupit do panelových diskusí, zeptat se anebo jen pozdravit všechny přítomné.

Až se potkáme

Po celou dobu konference bude několik desítek lidí našeho týmu dbát o vaše pohodlí a servis. Kromě hlavních organizátorů a nejužšího týmu vám budou k dispozici naše hostesky, samozřejmě catering a další personál. Věříme, že vše perfektně klapne a vy budete z TechoConu odcházet plni nových informací, nabití postřehy a novými nápady.

Už nyní můžete psát rovnou Milanovi nebo Šimonovi, od příštího týdne využijte také platformu Sli.do, která bude zde na webu k dispozici. Těšíme se na vás zase další pondělí.

Top