TechoCon skončil. Děkujeme všem

Zář 14, 2018 Coworking, TechoCon 2018

by Petr Remeš

Rok naší intenzivní práce na přípravě letošního TechoConu je u konce. Jaká byla naše konference?

Máme za sebou desítky řečníků, kteří se při svých přednáškách, v panelových diskusích i miniworkshopech snažili předat své know-how. Říct svůj názor na to, jaká je podle nich budoucnost moderních kanceláří. Jak se změnila a hlavně jak se bude měnit práce v kancelářích, u počítačů… Prostě v oborech, kde soft skills mají hard impact…

Pro nás jako organizátory byl TechoCon také velkým splněným snem. Když jsme loni s konferencí začínali, byl to krok do neznáma. Nevěděli jsme, jak vše dopadne, ale tušili jsme, že téma je ve vzduchu. Z našich registrací na webu, ale především vaší účasti víme, že se nás tady dnes potkalo 451. Představte si číslo 451!

Opravdu nás to potěšilo a opravdu – z celého srdce – bychom chtěli poděkovat všem, kteří letošní TechoCon připravovali: našemu týmu, celému vedení firmy TECHO. Samozřejmě všem partnerům, vystavujícím i mediálním partnerům. Byli to během předchozího roku stovky lidí, kteří se zasloužili o to, že dnešek byl tak moc inspirativní den…

Prohlédněte si fotogalerii, brzy pro vás navíc budeme mít i video z celé akce.

Nekončíme

Ale naopak začínáme. Už v listopadu se setkáme v novém formátu byznys snídaně. Budeme diskutovat o jednom z témat, která jsme dnes otevřeli. Všechny vás mailem nebo osobně včas pozveme a pro 15 z vás bude nachystaná zajímavá a informacemi nabitá snídaně a networking.

V prosinci pak ještě jedna a od ledna budeme pod hlavičkou TechoCon pokračovat pravidelně dál…

Sledujte tento náš web, odebírejte náš newsletter a budujte společně s námi komunitu profesionálů, pro které je kancelář tak trochu domovem, ale především srdeční záležitostí.

Tvoříme komunitu lidí, pro které je kancelář nejen profesní téma, ale hlavně koníček a zdroj nikdy nekončící inspirace. Protože to nejdůležitější, o co v každé dnešní – ale i té budoucí – kanceláři jde, není nábytek, není to ani velikost monitoru… Ale jsou to lidé.

Šimon Opekar a Milan Začal
zakladatelé a organizátoři

Top