Youtubeři TechoConu přicházejí

Čvc 2, 2018 TechoCon 2018

by Petr Remeš

Pokud nejste Leoš Mareš, Kazma nebo podobný mediálně protřelý hrdina, asi víte, jak těžké je stoupnout si před kameru. Stoupnout si, nadechnout se a začít světu sdělovat své poselství.

Protože celé poselství TechoConu – jeho obsah, přednášky, panelové diskuse, … prostě všechno, na čem více než půl roku intenzivně pracujeme – stojí za to a dává nám velký smysl, rozhodli jsme: jdeme do toho! Vyladili jsme outfity, sepsali si scénáře našich vystoupení, povolali natáčecí štáb, vybrali přesné lokace v showroomu TECHO v Hostivaři, rozsvítili reflektory… Nadechli se. A…?

Jako profesionálové se v oboru kancelářských interiérů a jejich realizací pohybujeme opravdu dlouho. Když se nás zeptáte na cokoliv od akustiky, výšky stolu nebo konfigurace konkrétního prostoru, nejspíš vám odpovíme rychle a bez větších potíží. Oproti tomu natáčet videa s odborným obsahem (i když mu rozumíte) je jedním slovem strašné.

Ano, přiznáváme se bez mučení, že nejsme hrdinové mediálních vystoupení, že se nám potí záda a vypadávají slova… Ale o to vlastně nejde.
Jde nám o to, abychom s vámi byli v kontaktu, abychom vám přiblížili ty stovky hodin práce nejen naší, ale i celého týmu, který TechoCon 2018 chystá.

Tak třeba: věděli jste, že na přípravách se kromě Milana a Šimona podílí ještě dalších šest lidí? Grafik, programátor, editor týdenního blogu, překladatel, produkční a píárista? Ti všichni chystají a posílají do světa to, co my jsme v našich několika videích řekli – ne úplně dokonale, ale věřte, že s radostí.

A tohle je jen začátek! Budeme lepší, budeme pokračovat a hlavně budeme TechoCon dál rozvíjet. Nejen tady na blogu, ale právě začínáme chystat ebook. První českou knihu o coworkingu, o nových metodách a přístupech k práci v kanceláři.

Máme co říct, máme kolem sebe skvělý tým i zajímavé řečníky a panelisty. Budeme proto pokračovat, a to nejen do září 2018 (mimochodem, máte už registraci hotovou?), ale i po skončení konference.

Značka TechoCon získává mezinárodní rozměr, zajímavé ohlasy… a proto ji budeme dál rozvíjet. A vy budete první, komu o tom tady na blogu řekneme.

Dnes vás tedy zveme na náš Youtube kanál, kde jsme zahájili naši mediální kariéru. A příští týden zase na shledanou na blogu TechoCon.

Top