BARRISOL: Napnuté vize architektů

21. 8. 2019 Redakce blogu

Dnes představíme využití materiálu BARRISOL v architektonické praxi. Partner konference TechoCon dává smělým vizím architektů a interiérových designérů zajímavé a kreativní možnosti. Znáte úchvatné výstavní stánky firmy Lasvit?
Ano, právě ty jsou z BARRISOLu.

S Barrisolem jsem se setkal již v devadesátých letech hned v prvním ročníku na UMPRUM. Fascinovaly mě jeho vlastnosti, kterým nemohl konkurovat žádný jiný materiál tehdy na trhu dostupný. Pro začínajícího designéra a architekta se najednou otevíraly obrovské možnosti jeho použití. Dá se říci, že pro mě zosobňoval futuristickou budoucnost, tehdy absolutně high-tech materiál, který trochu předznamenával příchod pozdější fluidní a biomorfní architektury pro nás tolik známé díky například světové architektce Zaže Hadid,“ říká architekt Marek Deyl ze studia Deyl Šesták Architekti.

Materiál, který umí svými vlastnostmi vytvořit tvary, které jiné materiály neumí. A když ano, tak za vynaložení mnohonásobně vyšší pracnosti a nákladů.

 

 

Jedním z letošních hlavních řečníků bude i Leon Jakimič, zakladatel a CEO společnosti Lasvit. Ta se ve světě designu proslavila mimo jiné i tím, že její monumentální stánky z BARRISOLu (navržené studiem Deyl Šesták Architekti) v plné míře ukázaly možnosti této pnuté fólie.
Představujeme fotogalerii realizací BARRISOL a těšíme se na setkání na letošním TechoConu.

Vyžádejte si více informací na www.barrisol.cz, nebo se s námi potkejte osobně na konferenci.

 

O BARRISOLU

BARRISOL je napínaná stropní fólie, která dává prostoru nový rozměr. Přináší do vašich interiérů krásu, kreativitu a novou kvalitu. Francouzský výrobce i český prodejce spolupracují s těmi nejlepšími českými i světovými architekty, kteří používají BARRISOL řešení k tomu, aby svým vizím dali opravdu napnutou sílu. Často se ale na českém trhu setkáváme s tím, že různí výrobci a dodavatelé prodávají pochybné produkty jako originál Barrisol (nebo také barrisol).

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES