HubHub. State of Mind

22. 4. 2019 Petra Nemravová

Pečlivě vybraná místa a lokality. Špičková technologická řešení a interiérový design navržený tak, aby podpořil jedinečnost a specifika každé země. To jsou coworkingové prostory plně pokryté skvělými službami a atmosférou domova, která na vás dýchne v jakémkoli z HubHubů, ať už zde pracujete nebo jste jen na návštěvě.

Tento coworkingový prostor najdeme v několika městech Evropy, včetně Prahy. HubHub je ale mnohem víc než jen coworking – je to kolektiv plný nadaných lidí naladěných na stejnou vlnu, kteří se spolu rádi potkávají, pomáhají si, sdílí nápady a názory. Pojďme se společně podívat na to, co všechno nám HubHub nabízí.

Vzdělávání

Mise HubHubu je posunout lidi i s jejich podnikáním na vyšší úroveň. Každý si může vybrat z pestré palety vzdělávacích programů. Účastnit se workshopů či panelových diskuzí i velkých konferencí, které navštěvují největší osobnosti v oboru.

Komunita

O tu jde v HubHubu především. HubHub je kolektiv plný různě myslících lidí, se kterými je možné spolupracovat a vytěžit ze svého podnikání co nejvíce. Podle HubHubu se dá nejlépe růst společně a navzájem se učit z chyb. Všechno navíc probíhá v přátelské rodinné atmosféře.

Spolupráce pro každého

Jednou z mnoha výhod HubHub prostoru je to, že si pro své členství můžete vybrat z několika možností. Od virtuálního, který vám zajistí místenku v komunitě a vstupy na exkluzivní eventy, přes flexible desks a fix desks, které poskytnou stůl ve sdíleném prostoru a tudíž skvělou možnost pro networking, až po samostatné soukromé kanceláře pro 1-50 členů.

Propojení StartUpů, korporací, studentů a NGOs

Další důležitou věcí, kterou HubHub dělá je propojení StartUpů, korporací, studentů a NGOs . Jde o jakousi komunitu vzdělávání, kde se všechny složky propojují. A právě korporace jsou v dnešní době důležitou skupinou, pro kterou je HubHub schopen zajistit velké množství služeb, ať už jde třeba o spojení se StartUpy nebo prostor pro inovační týmy a podobně

Členstvím v HubHubu získáte přístup nejen do pražské pobočky, ale i do všech ostatních lokalit. Každá pobočka je zařízená a navržená místními designéry a architekty tak, aby vypovídala co nejvíce o daném městě.

Právě nezaměnitelná atmosféra a kultura HubHubu je magnet, který přitahuje lidi napříč celým spektrem. Je úplně jedno, jestli jste ctižádostivý začátečník, nebo ostřílený veterán.

Pokud si chcete coworkingové prostory HubHub Na Příkopě 14 prohlédnout osobně, přijďte na další setkání TechoConu 24. dubna od 18h. Článek o následujícím setkání si můžete přečíst zde.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES