Ivo Hrdina | JuiceUP

hrdina-portrét

Proč se nám někde pracuje lépe a někde hůře? Proč některé inspirativní firmy místo odpracovaného času měří pravděpodobnost náhodných setkání spolupracovníků v budově a jak se jim to vyplácí? Jak přistupovat k práci na dálku v době moderních technologií a inovací? Čím se odlišují ty nejproduktivnější týmy od druhých a jakou roli v tom hraje pracovní prostředí? Tím se zabývá psycholog a spoluzakladatel konzultační firmy JuiceUP Ivo Hrdina.

„Dejte mi na výchovu tucet zdravých dětí a já vám zaručím, že z každého z nich vychovám specialistu podle vlastní volby – lékaře, právníka, umělce, žebráka, zloděje…“ Tento výrok psychologa Johna Watsona vstoupil do dějin svou přímočarostí a bezmeznou vírou v sílu prostředí, které naprosto utváří a formuje člověka.

„Dnes, o sto let později, už víme, že svět není černobílý, má své odstíny a vše je potřeba vnímat v kontextu. Samotné prostředí nevytvoří člověka ani skvělou firmu. Člověk je produktem vrozených genů a vlivů prostředí, vývoj se děje ruku v ruce. Skvělá firma je produktem lidí, kteří ji tvoří a také dobře vyřešeného a funkčního prostředí, kde lidé pracují rádi,“ říká Ivo Hrdina.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES