Již příští týden! Těšíme se na vás

9. 9. 2019
Posted in TechoCon
9. 9. 2019 Radek Váňa

Již příští čtvrtek 19. září 2019 se na vás těšíme na třetím ročníku TechoConu. Vyvrcholí naše roční přípravy a setkání stovek profesionálů v oblasti kancelářských interiérů. Tady je přehled všeho důležitého.

Aneb co byste měli vědět o letošní, třetí konferenci TechoCon. Čekají na vás desítky řečníků a diskutujících, kteří se vám při svých přednáškách, v panelových diskusích i na Kreativní stage (psali jsme podrobně zde) budou snažit předat své know-how.

Jaký bude program

Program hlavní stage naleznete zde, Satelitní stage pak zde a Kreativní stage zde. Stále ještě je možné se registrovat a dorazit s vašimi kolegy nebo spolupracovníky.

Protože komunitu TechoCon vnímáme velmi osobně a především se soustředíme na vás, kteří přesně za deset dní dorazíte k nám, do showroomu Techo, shrnulli jsme dnes vše podstatné do tohoto článku.

Online servis TechoCon

Ještě od nás dostanete dva newslettery: první bude v pondělí 16. září 2019 a shrneme v něm obsah blogu, články a přednášející, které budete na konferenci potkávat.
Druhý newsletter je nachystaný na středu 18. září 2019 a obdrží ho všichni, kteří se registrovali na některou z akcí TechoConu. Tedy nejspíš i vy.

Přehledně vám zrekapitulujeme program, pošleme pokyny k ranní registraci, parkování, občerstvení během celého dne i podvečer.

Rezervace na workshopy

Pomocí našeho rezervačního systému si stále ještě můžete zajistit místa na některém z workshopů (pozor zde je limitovaná kapacita jednotlivých akcí!), anebo na celé konferenci. Kromě jednoho (stav 9. 9. v 9.00 ráno) je stále ještě volných pár míst ve všech workshopech satelitní stage.

Servis na konferenci

Po celou dobu konference bude několik desítek lidí našeho týmu dbát o vaše pohodlí a servis. Kromě hlavních organizátorů a nejužšího týmu vám budou k dispozici naše hostesky, občerstvení a další personál. Věříme, že vše perfektně klapne a vy budete z TechoConu odcházet plni nových informací, nabití postřehy a novými nápady.
Už nyní můžete psát rovnou Milanovi nebo Šimonovi.

TechoCon 2019 – stáhněte si mapu konference

Těšíme se na vás zase další pondělí 16. září.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES