Petr Matyáš | di5

Petr Matyáš foto

Petr Matyáš vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, obor Pozemní stavby.

V letech 1995-2000 působil ve společnosti EPI Konstrukt, s.r.o., od roku 2000 je společníkem a jednatelem ve společnosti di5 architekti inženýři s.r.o. V téměř 25leté praxi se v nejrůznějších projekčních a manažerských pozicích podílel na více než 200 projektech pozemních staveb. Tyto projekty byly velmi rozmanitého charakteru, od administrativních a veřejných objektů přes průmyslové stavby až po bytové a rodinné domy. Vybrané projekty získaly ocenění jako např. Stavba roku ČR, ocenění Best of Realty ČR nebo Facility management projekt roku IFMA Award.

Problematikou BIM se zabývá posledních 10 let, kdy společnost di5 architekti inženýři přešla plně na přípravu projektů BIM technologiemi. V roce 2014 stál u vzniku společnosti Bim.Point, která vyvíjí software pro práci s BIM modely.

Od roku 2016 je jedním ze zástupců České republiky v pracovní skupině EU BIM TASK Group, kteří byli vysláni Ministerstvem průmyslu ČR. Zabývá se mimo jiné přednáškovou činností na téma propagace BIM postupů a technologií.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES