Přípojná pole ASA dotváří design interiéru

16. 9. 2019 Radek Váňa

Každá moderní a pohodlná kancelář se dnes už nevyhne pokročilým moderním technologiím, které usnadňují práci a zvyšují tak efektivitu. Přípojná místa, zásuvkové lišty a nabíječky mobilních telefonů a další podobné prvky jsou dnes nevyhnutelnou součástí každého moderně vybaveného pracoviště či zasedací místnosti.

Na druhou stranu jsou to prvky, které ale svou technickou podstatou příliš nepřispívají ke zvýšení pohodlí a útulnosti prostředí, ve kterém většina z nás tráví velkou část svého života. I sebelepší návrh zasedací místnosti podle posledních trendů a s nejlepšími materiály technické vybavení místnosti narušuje.

Naše společnost je si toho vědoma, a tak při vyhledávání našich partnerů bereme v úvahu i tuto stránku věci. Zásuvka na stole nemusí být pouze otvor pro umístění napájecího kabelu počítače, ale může to být prvek, který uzavírá designový koncept pracovního stolu. Obyčejná zásuvka se tak stává součástí celku, který ho nenarušuje, ale dotváří.

Firma ASA International Group, kterou v ČR výhradně zastupujeme, tyto požadavky přesně splňuje. Díky širokému výrobnímu portfoliu nejen přípojných míst tak umíme nabídnout i prvky do všech typů prostor. Přesně podle požadavku designéra a zákazníka, v různých typech provedení a mnoha barvách a materiálech.

Neomezené možnosti VERSAHIT

Přípojné místo s promyšleným designem v devíti barevných variantách a dvou velikostech – to je bezesporu nejzajímavější produkt VERSAHIT. Své uplatnění najde jak v pracovních stolech, tak v zasedacích místnostech, kuchyních, obývacích pokojích či školách. Jedná se o zcela univerzální produkt, jehož možnosti jsou takřka neomezené.

VERSACHARGER a VERSAPICK – správná dvojka pro nabíjení

Všichni máme mobilní telefon, který je potřeba neustále nabíjet. Někteří z nás mají možnost nabíjet pohodlně bezdrátově, někteří potřebují kabel. ASA přináší designové produkty pro všechny. VERSACHARGER zajistí energii při každém odložení telefonu. A VERSAPICK je připraven na připojení nabíjecího kabelu v práci, zasedací místnosti, v čekárně, doma u televize, u postele… zkrátka všude, kde je potřeba. A přesto vás jeho přítomnost nebude rušit. Integrovat ho totiž můžete téměř kamkoli.

VERSATURN oslní návštěvy

Své obchodní partnery oslníte ovládáním přípojných systémů VERSATURN 3.0. Pokročilé technologie a výborné zpracování dotvoří vaše jednací prostory tak, že uzavření důležité obchodní smlouvy bude už jen vedlejší bod setkání.
Obr. Versaturn

Potřebujete vědět více?

Potřebujete podrobnější informace o produktech ASA?
Máte zájem o katalog produktů či poptáváte vhodné řešení pro váš projekt?
Obraťte se s důvěrou na specialistu, pana Filipa Hainalla: tel. 605 245 515, e-mail: filip.hainall@est-praha.cz.

Výhradní zastoupení značky ASA International Group v ČR

Produkty ASA, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost
Elektro-System-Technik s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany
T: +420 266 090 711, www.est-praha.cz

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES