Průvodce konferencí TechoCon II.

24. 6. 2019
Posted in TechoCon
24. 6. 2019 Petra Nemravová

Dnes představujeme koncept Satelitní stage, kde naši partneři představí nové trendy, materiály a řešení.

 

Minulý týden jsme v článku Průvodce konferencí TechoCon I. podrobně představili Kreativní stage, která bude plná vystoupení významných českých architektů. Dnes popíšeme v našem volném průvodci, jak na konferenci budou fungovat dvě Satelitní stage.

Hned na začátek chceme zdůraznit, že označení Satelitní stage neznamená, že obsah těchto prezentací je nějakým „přívěskem“ celého programu.

Při koncipování našeho programu jsme postupovali především s ohledem na posluchače a návštěvníky naší konference – tedy na vás. Loni se nás na TechoConu sešlo v showroomu TECHO bezmála pět set: specialisté z různých oborů, každý s jinou profesní i odbornou profilací. Někoho zajímají vize a představy architektů, někdo je obchodník ponořený do dílčí technologie nebo materiálového řešení. Někdo vymýšlí strategie a plány na roky dopředu, jiný hledá vhodné akustické řešení konkrétní kancelářské budovy nebo interiéru. Poznáváte se?

Z guest listu z minulých ročníků víme, že složení posluchačů je takto pestré. Stejně tak naše snídaně TechoCon Morning Meetings navštěvují různí profesionálové. Ano, všechny nás spojuje obor, ve kterém se pohybujeme, ale každý máme jiné potřeby, přání a očekávání od TechoConu.

Satelitní stage jsou určeny těm z vás, kteří chcete načerpat informace o novinkách konkrétních firem – našich parterů. Pro ty z vás, kteří si chcete vyměnit kontakt s přednášejícími (to samozřejmě můžete i se všemi ostatními), zeptat se na konkrétní firmu, její produkty, služby… Na to, jak.
Jak něco udělat, jak řešit akustiku, jak sdílet data o provozu kancelářských budov, jak zlepšit prostředí v daném prostoru…

Z loňska víme, že na těchto velmi konkrétních a praktických workshopech padaly dotazy jako při prudké letní bouřce. I díky tomu, že Satelitní stage mají limitovanou kapacitu několika desítek posluchačů, můžete během nich načerpat velmi konkrétní informace, ptát se přenášejících… Prostě vytěžit z daného tématu to důležité pro vaši práci.

Stejně jako u kreativní stage můžete již nyní položit našim řečníkům dotazy. Stačí nám napsat a třeba hned příští týden můžeme na tomto blogu mít zajímavý článek o konkrétním tématu nebo službě.

V příštím dílu seriálu Průvodce konferencí TechoCon III. vám přiblížíme naše dva hlavní řečníky, kterými jsou Leon Jakimič z Lasvitu a Michiel Hofman z nizozemského ateliéru Hofman Dujardin Architects. Během následujících týdnů na našem blogu přineseme rozhovory s oběma keynote řečníky – těšte se.

 

Náš tip: Po celou dobu konference bude k dispozici interaktivní aplikace Slido, pomocí níž můžete položit dotazy všem přednášejícím. Své náměty a témata k panelovým diskusím s námi ale můžete sdílet již nyní. Stačí nám napsat a vaše téma se může objevit v programu panelové diskuse.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES