Radovan Mačák | Prague Design Hub

foto

Radovan Mačák, interiérový designér se zaměřením na komerční interiéry.

Po studiu na střední škole v Oregonu v USA studoval čínštinu a posléze design na Hong Kong school of Design na Taiwanu. Svoji kariéru začal ve studio Defakto Praha a následně působil v televizním pořadu Jak se Staví sen.

V Roce 2012 dostal nabídku pracovat v Hong Kongu pro jednu z největších designových firem MMOSER specializujících se na komerční interiéry. Působil zde jako designér v globálním týmu a pracoval především na větších projektech nejen v Asii, ale také USA.

Před dvěma roky se Radovan vrátil do Čech a založil si vlastní studio PRAG DESIGN HUB. Stále pracuje na projektech především v Asii a spolupracuje s dalšími asijskými designovými studii.

Během své kariéry získal ocenění AIA International Region Design Awards 2017 a AD awards za rok 2017 a 2018 (the best commercial Interior in APAC).

 

Na svém kontě má Radovan Mačák mnoho projektů. Jsou jimi například:

kanceláře pro Adidas v Hong Kongu a Tokyu, We Work Shanghai, Stripe San Francisco (campus), LINKED IN Hong kong and New York, CITI BANK TOWER Hong Kong, Microsoft Hong Kong, Dyson Hong Kong a mnoho dalších.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES