TechoCon Evening Meeting:
Lukáš Balík, Michal Ptáček, Vojtěch Dlouhý

6. 5. 2019 Petra Nemravová

Minulý týden proběhlo tradiční setkání TechoCon v netradiční večerní hodinu. Celá akce proběhla v coworkingovém prostoru HubHub v Praze a účast byla ohromná. Nedočkavé uši hostů uspokojily tři inspirativní muži – Lukáš Balík, Michal Ptáček a Vojtěch Dlouhý.

Lukáš Balík, zakladatel firmy Spaceflow, nás seznámil se změnami a digitalizací prostředí v budovách. Vysvětlil, čím se zabývá Spaceflow a jakým způsobem pomáhá majitelům těchto objektů v proměně právě té jejich budovy. Jeho prezentaci si můžete stáhnout zde.

Michal Ptáček představil Officelovin.com, celosvětový web o kancelářské architektuře a největší český technologicko-byznysový magazín CzechCrunch.cz. Obě tyto platformy sám založil. Michal hosty seznámil s vlivem kancelářského prostoru na lidi z mnoha úhlů pohledu a také ukázal například trend obřích firemních kampusů.

Hosté se seznámili také s chatboty. Vývojem chatbotů na klíč se zabývá Vojtěch Dlouhý a jeho firma Feedyou. Vojta ve svých třiceti minutách popsal nejen, jak chatboti fungují, ale také třeba kde to dává a kde nedává smysl. Jeho přednáška byla opravdu výjimečná. Pokud jste neměli možnost si ji poslechnout, můžete si ji stáhnout zde.

 

V pořadí šesté TechoCon setkání bylo opět velmi vydařenou akcí. Děkujeme, že jste přišli a budeme se na vás těšit v květnu na dalším tentokrát už tradičně snídaňovém TechoCon Morning Meeting.

 

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES