TechoCon Evening Meeting:
Technologie v moderní architektuře

3. 4. 2019 Petra Nemravová

Další setkání TechoConu je tady! Tentokrát pro vás ale máme novinku. Místo snídaně se totiž potkáme na večerní koktejl a poslechneme si poznatky a postřehy hned tří přednášejících – Lukáše Balíka, Michala Ptáčka a Vojtěcha Dlouhého. Ptáte se kdy a kde? 24. 4. 2019 od 18 h v coworkingovém prostoru HubHub. Nenechte si ujít tak výjimečnou akci.

Prvním přednášejícím bude Lukáš Balík, zakladatel firmy Spaceflow, která mění čas trávený v budovách na zážitek, a to prostřednictvím community managementu a plug-and-play komunitní platformy. Podle Lukáše se trh nemovitostí podobně jako jiné segmenty přesouvá od poskytování pouhého nájmu k poskytnutí zážitku. Součástí této změny je i digitalizace prostředí budov. Majitelé budov ale někdy neví, jak tento přerod uchopit v praxi a co udělat k udržení stávajících nájemníků a přitáhnutí těch nových – kromě samozřejmého zlepšování fyzického prostředí. Lukáš Vám v rámci prezentace ukáže, jaké jsou klíčové faktory pro odlišení na přesyceném trhu, co je space as a service a také, jak může zážitek na míru sloužit jako pomocník v boji o ty nejlepší talenty.

V druhé části setkání si vezme slovo Michal Ptáček, zakladatel celosvětové platformy o kancelářské architektuře Officelovin.com a největšího českého technologicko-byznysového magazínu CzechCrunch.cz. Od Michala se dozvíte, jak a proč vznikla platforma Officelovin.cz a jaké to je provozovat zahraniční portál, co se týče třeba komunikace se zahraničními architekty. Dále se Michal bude věnovat vlivu kancelářského prostoru obecně na tým a na získání těch nejlepších zaměstnanců. Popíše současný trend, kdy firmy budují obří kampusy se vším všudy, aby měli zaměstnanci chuť trávit ve firmách většinu svého času a neměli téměř potřebu chodit domu.

Posledním přednášejícím bude zakladatel české technologické firmy Feedyou, která se specializuje na vývoj chatbotů na klíč, Vojtěch Dlouhý. Určitě jste už o chatbotech slyšeli. Chatboti patří k aktuálně nejskloňovanějším pojmům v technologickém světě. Možná byste se rádi do výroby a nasazení chatbota pustili, ale jak vlastně na to? Kde to dává smysl a kde ne? Vojta Vám ukáže, kde v posledních 3 letech s Feedyou chatboty nasazovali, s jakými výsledky a v jakých dalších oblastech je velký (zatím) spící potenciál – se zaměřením na proptech a office experience.

Technologie, lidé, architektura. Taková bude náplň večerního setkání, které bude, věříme, opět skvělou akcí.

Nezapomeňte si zarezervovat své místo co nejdřív. Program bude nabitý a kapacita rychle naplněna.

Těšíme se na vás.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES