TechoCon Morning Meeting #1: Roman Vrtiška

25. 10. 2018 Petra Nemravová

Na TechoConu jsme potkali spoustu zajímavých lidí. Prvním, koho zveme na TechoCon Morning Meeting, je úspěšný český designér Roman Vrtiška. Snídat začínáme ve čtvrtek 8. listopadu v 9:00. Rezervujte si místo u stolu!

Naše odborné snídaně jsou novým formátem postaveným na interakci, diskusi a setkání patnácti, nejvýše dvaceti lidí. Víc se nás ke snídaňovému stolu prostě nevejde.

Jsou za námi dva roky příprav, dva ročníky a tisíce lidí, kteří prošli naší konferencí… Pokračujeme dál a komunita profesionálů kolem TechoConu může u první společné snídaně přivítat Romana Vrtišku – designéra, architekta a jednoho z nejúspěšnějších českých autorů kancelářských interiérů. Ale abychom byli spravedliví, u tohoto listopadového Morning Meeting bude jen polovina autorského dua Vrtiška – Žák.

O čem bude řeč?

Všichni se dnes ohánějí trendy a tendencemi. Coworkingem a speciálními spaceplanningy, respektujícími lidské chování při kancelářské práci. Roman Vrtiška k tomu říká: „Má smysl při navrhování kanceláří jít s trendem? Anebo naopak sledovat produkt? Nebo obojí?“

Během snídaně budeme diskutovat nad konkrétními řešeními a produkty, které v kancelářských interiérech designéři dnes využívají. Jak s nimi zacházet a jak vytvořit prostor odpovídající zadání? Na co se soustředit při navrhování kanceláří? Jak se vypořádat s detailem, který rozhoduje o úspěšném celku?„Budeme hodně konkrétní a budeme se bavit, o tom, co podle mne funguje a co naopak ne,“ dodává Roman Vrtiška.

Soustřeďte se na současnou kancelář. Získejte know-how od těch nejpovolanějších a v neposlední řadě buďte s kontaktu s těmi, kdo dnes na českém trhu určují směr. I takové je poselství TechoCon Morning Meetings. Startujeme již ve čtvrtek 8. listopadu 2018 od 9:00 hodin v našem showroomu na pražské Hostivaři.

Těšíme se na vás!
Milan & Šimon

Profil studia Vrtiška – Žák | Roman Vrtiška a Vladimír Žák se potkali již při studiu na VŠUP, kde započali svoji spolupráci. Dohromady také absolvovali stáž na Alvar Aalto univerzitě v Helsinkách, kde byla jejich práce několikrát oceněna. Po absolvování studia na VŠUP v Praze se stali součástí nastupující svěží generace českých designérů vyznačující se širokou škálou zájmů a profesionálním přístupem k práci. Od té doby se věnují projektům z oblasti architektury, produktového designu i designu grafického.
www.vrtiskazak.com

Registrovat se zdarma na TechoCon Morning Meeting #1 ve čtvrtek 8. listopadu můžete zde.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES