TechoCon Morning Meeting #2: Jan Baxa

19. 11. 2018 Petra Nemravová

Jak interiérový design a fit-out ovlivňují úspěšnost firmy? Jak a kolik do nich investovat? Konkrétní příklady firem, které vnitřnímu prostředí a environmentálně příznivým konceptům daly zelenou. Další, tentokrát předvánoční snídaně TechoCon je tady – již v pátek 7. prosince od 9:30.

Své dlouholeté zkušenosti s námi bude sdílet Jan Baxa, Head of Asset Management společnosti CA Immo Czech Republic. Hostit nás bude partner TechoConu, společnost Saint-Gobain Ecophon ve svých libeňských kancelářích (budova DOCK IN TWO, 2. patro, Smrčkova 2485/4, Praha 8).

Na druhé pracovní snídani se od tématu interiérového designu, které prezentoval Roman Vrtiška, zaměříme na byznys, ekonomiku a neúprosnou logiku čísel.

Společně s přednášejícím odpovíme na tyto otázky:

  • Jak se na vnitřní vybavení kanceláří dívat optikou dlouhodobého investora?
  • Jak funguje ekonomika stavby a provozu fit-outů v kancelářských budovách?
  • Jak vytvářet fit-outy pro nájemce logicky a efektivně?

Dále si představíme konkrétní příklady nájemců, kteří cíleně a promyšleně rozvíjejí pracovní prostředí. Ukážeme, jak a proč průběžně investují do vnitřního prostředí a co jim tyto investice přinášejí. A samozřejmě neopomineme i šetrné přístupy ve správě komerčních nemovitostí.

Kromě zkušeností Jana Baxy budeme také diskutovat nad tím, kam v nejbližších letech bude směřovat trend v této specifické oblasti a jak na to dodavatelé, ale i provozovatelé kancelářských budov budou muset reagovat.

Buďte při tom a načerpejte konkrétní know-how. Ptejte se a sdílejte své poznatky. Přesně to je poselství našich pravidelných TechoCon Morning Meetings. Naše odborné snídaně jsou postaveny na interakci, diskusi a setkání několika desítek odborníků. Přijměte pozvání ke snídaňovému stolu plnému nových impulsů.

Těšíme se na vás!
Milan & Šimon

Přednášející | RNDr. Jan Baxa, Ph.D., Head of Asset Management CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.

Profil společnosti CA Immo | CA Immo je realitní společnost s centrálou ve Vídni a pobočkami v sedmi zemích střední Evropy. Její hlavní činností je leasing, správa a rozvoj vysoce kvalitních kancelářských budov. Společnost CA Immo byla založena v roce 1987 a spravuje majetek ve výši přibližně 4 miliardy EUR v Německu, Rakousku a ve střední a východní Evropě.

Registrovat se zdarma na TechoCon Morning Meeting #2 v pátek 7. prosince můžete ZDE.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES