TechoCon Morning Meeting #4:
Vliv pracovního prostředí na člověka

6. 2. 2019 Petra Nemravová

Proč se nám někde pracuje lépe a někde hůř? Jak přistupovat k práci na dálku v době moderních technologií a inovací? Čím se odlišují ty nejproduktivnější týmy od druhých a jakou roli v tom hraje pracovní prostředí? Takové otázky a mnoho dalších vám na příštím snídaňovém setkání zodpoví Ivo Hrdina – už ve čtvrtek 28. února od 9:00.

„Dejte mi na výchovu tucet zdravých dětí a já vám zaručím, že z každého z nich vychovám specialistu podle vlastní volby – lékaře, právníka, umělce, žebráka, zloděje…“ Tento výrok psychologa Johna Watsona vstoupil do dějin svou přímočarostí a bezmeznou vírou v sílu prostředí, které naprosto utváří a formuje člověka.

Dnes, o sto let později, už víme, že svět není černobílý, má své odstíny a vše je potřeba vnímat v kontextu. Samotné prostředí nevytvoří člověka ani skvělou firmu. Člověk je produktem vrozených genů a vlivů prostředí, vývoj se děje ruku v ruce. Skvělá firma je produktem lidí, kteří ji tvoří a také dobře vyřešeného a funkčního prostředí, kde lidé pracují rádi.

Psycholog a spoluzakladatel konzultační firmy JuiceUP Ivo Hrdina vás na další únorové snídani provede nejzajímavějšími výzkumy a poznatky psychologie na téma vlivu prostředí na člověka. Nenechte si ujít již čtvrtý TechoCon Morning Meeting. Registrujte se zde!

Setkání se navíc uskuteční v jedinečném prostoru WorkLounge na Václavském náměstí. Přečtěte si o něm více na našem blogu.

 

Těšíme se na Vás.

Milan & Šimon

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES