TMM #7: Ivan Struhár

13. 5. 2019 Petra Nemravová

Další z řady snídaňových setkání je tu. Uskuteční se už příští týden ve čtvrtek 23. května v 9:30. Tentokrát se potkáme v Brně ve vývojovém centru SAP. Tématem celé akce bude Ergonomie a aktivní design.  

Hostem bude Ivan Struhár, který se zabývá optimálním řešením pracovního prostoru z pohledu potřeb člověka a jeho zdraví. Pracuje jako odborný asistent na Fakultě sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně a jednou z oblastí jeho odborného zaměření je právě zvýšení pohybové aktivity přímo na pracovišti.

Význam úpravy pracovního prostředí je v současné době stále nedoceněný. Dlouhodobé vystavování se nevhodným vlastnostem pracovního prostředí jakými jsou například nemožnost změnit pracovní polohu, nedostatečná pohybová aktivita, nevhodný design nábytku či nedostatečné světelné podmínky, představují zdravotní riziko pro zaměstnance. S touto souvislostí se dnes stále častěji střetávame s nespecifickými bolestmi krční, hrudní a bederní části páteře.

Ivan se ve své přednášce zaměří právě na možnosti úpravy pracovního prostředí s cílem co největšího zdravotního benefitu a posílení výkonu zaměstnanců.

 

Nenechte si ujít další z řady úspěšných snídaní TechoCon!

Zarezervujte si své místo včas.

 

Těšíme se na Vás,

Milan & Šimon

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES