Vše o konferenci TechoCon 2019

16. 9. 2019
Posted in TechoCon
16. 9. 2019 Radek Váňa

Do konference zbývá pár dní. Registrovaných máme několik set a všichni se těšíme na setkání, kterým vyvrcholí naše bezmála roční práce a přípravy.

Pro všechny, kteří se na konferenci chystají, jsme do šesti hlavních bodů shrnuli všechny důležité odkazy, pokyny a informační články k letošní konferenci TechoCon 2019.

Důležité upozornění

Protože k dispozici je omezený počet parkovacích míst, nedoporučujeme vám jet na konferenci autem.
TechoCon Parking 2019

I. Registrace

Ještě na poslední chvíli chcete registrovat kolegu nebo někoho z vaší firmy? Využijte registraci přímo do našeho online systému zde.

II. Program a řečníci

Celkem na konferenci vystoupí několik desítek specialistů, přednášejících a diskutujících. Opravdu nabitý program poběží od rána do večera: na třech pódiích se budou v rychlém sledu střídat naši pozvaní hosté.
Program Creative stage proběhne na hlavním pódiu.

Program hlavní stage
Program creative stage
Program satelitní stage
Profily všech řečníků, jejich CV najdete na stránce Řečníci.

III. Koho na konferenci najdete

Během celého dne se na konferenci vystřídá několik set lidí: abychom vám usnadnili orientaci v tom, kde je která scéna, kde který partner přednáší, tady je mapa konference TechoCon.

IV. Rádi čtete?

Během celého roku jsme publikovali desítky článků na blogu, ke stažení je i ebook z loňské konference a k dispozici je také archiv předcházejících konferencí.

V. Partneři

Konference by nemohla proběhnout bez podpory celé řady partnerů. Děkujeme za pomoc, ale i zajímavý obsah přednášek a článků na blog několika desítkám firem. Jsme rádi, že TechoCon podporují. Partneři konference

VI. Něco opravdu hoří? Jsme tady

Nenašli jste v našem rozcestníku a navigaci něco důležitého? V něčem si nevíte rady? Pak je pro vás k dispozici celý realizační tým konference. Na této stránce na nás máte přímé telefonní a mailové kontakty: kdykoliv se nám ozvěte a my vás samozřejmě pomůžeme s čím, je třeba.

A na závěr? Opravdu moc se na vás těšíme tento čtvrtek v showroomu Techo.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES