Vše o konferenci

29. 7. 2019
Posted in TechoCon
29. 7. 2019 Petra Nemravová

Na co se můžete těšit. Proč se registrovat už nyní… vše, co jste potřebovali vědět o letošním TechoConu.

 

Protože naši konferenci navštíví několik stovek hostů, připravili jsme pro vás již nyní podrobného průvodce – krok za krokem vás provedeme konferencí TechoCon 2019. Protože jsme letos přidali třetí, kreativní stage, bude celodenní program ještě nabitější a zajímavější než loni. Jak vše zvládnout? Jak nic nezmeškat a využít celodenní networking? A kdy se vlastně registrovat? A jak?

To vše jsou otázky, na které odpovídáme v tomto článku. Všem registrovaným ještě budeme před konferencí zasílat podrobný návod a instrukce, jak postupovat přímo na místě, tedy u nás v showroomu v Hostivaři. Neváhejte a registrujte se již dnes, protože volných míst postupně ubývá (k dnešnímu datu je na konferenci registrováno přes 150 hostů).

 

Jak se registrovat
Konference TechoCon má – podobně jako loni – limitovanou kapacitu, proto jsme spustili registraci již nyní. Využijte dva měsíce do konání akce a zajistěte si svoje místo na konferenci přes náš online systém. Náš registrační systém Reenio vám umožní snadno rezervovat své místo jak v hlavním sále, kde bude hlavní a kreativní stage, tak na Satelitní stage, kde naši partneři budou mít odborné přednášky a workshopy.

 

Jaký si vybrat program

Celý program jsme koncipovali tak, abyste mohli – pokud budete chtít – zvládnout všechny přednášky, panelové diskuse a vystoupení. Přesto počítejte s časem na občerstvení i oběd a vyberte si na satelitní stage přednášky, které pro vás mají konkrétní přínos. Tematicky je program TechoConu opravdu široký a od konkrétních projektů, které představí architekti na Kreativní stage, až po velmi široká témata obou panelových diskusí.

 

Zeptejte se již dnes
Všem našim přednášejícím můžete položit dotaz už nyní: především v panelových diskusích tak můžete mít přímý vliv na to, jak se dané téma bude vyvíjet. Pokud máte ke konkrétnímu tématu TechoConu zajímavé informace, můžeme je na našem blogu publikovat již nyní. Napište nám.


Jak bude konference probíhat
Celou konferencí bude provádět Daniela Písařovicová, která bude také moderovat obě panelové diskuse. Stejně jako loni pro všechny účastníky konference připravíme ebook – sborník s anotacemi všech vystoupení… takže o nic nepřijdete. A samozřejmě i po skončení konference bude k dispozici blog, kde najdete archiv všech článků a posléze i fotogalerii a video z celé akce.

 

Kdo za konferencí stojí

Celý realizační tým najdete přímo na těchto stránkách, takže ať už jste partner konference, vystupující nebo host, jsme vám kdykoliv k dispozici. Všechny kontakty na nás, včetně mobilních telefonů a mail najdete v sekci Kontakt. Neváhejte se zeptat: rádi vám odpovíme.

 

Mohlo by vás dále zajímat
Průvodce konferencí TechoCon I. / Kreativní stage
Průvodce konferencí TechoCon II. / Satelitní stage
Průvodce konferencí TechoCon III. / Klíčoví řečníci

Náš tip: TechoCon není jen výroční konference, ale i komunita, která se pravidelně každý měsíc schází na TechoCon Morning Meeting. Projděte si archiv našich setkání: zajímavé články, inspirativní řečníci a nejnovější know-how ze světa kancelářských interiérů. Přidejte se k naší komunitě.

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES