Worklounge Václavské náměstí.
Designové pracovní prostory v centru Prahy

6. 2. 2019 Petra Nemravová

Hledáte ideální místo pro vaši práci? WorkLounge je designový prostor, který nabízí pronájem kanceláří a coworking nejen pro digitální nomády a freelancery, ale i pro malé a střední týmy. Je formální i neformální, proto není typickým coworkingem.

Pobočka na Václavském náměstí nabízí ojedinělou lokalitu, a také proto se stává stále oblíbenější. Její moderní design členy motivuje a nabíjí energií. Členové si chválí nejen její výbornou dostupnost, ale také vynikající kombinaci kavárenského prostředí a místa, kde je možné se skvěle soustředit na práci.

WorkLounge je zároveň jedinečným místem pro jakékoli jednání, workshopy, teambuildingy i večírky. K dispozici je totiž kromě 80 míst v open space také malá a středně velká zasedací místnost pro 8 lidí, jedna zasedací místnost pro 12 lidí s výhledem na Václavské náměstí a jeden velký prostor s Loungem pro 50 lidí.

Myšlenkou WorkLounge není jenom poskytnout lidem prostor, kde mohou pohodlně a efektivně vykonávat svoji práci, ale také budovat komunitu. I k tomu slouží akce, které jsou pro členy pravidelně pořádány. Jsou jimi třeba pondělní snídaně pro pozitivní start nového týdne, jednou týdně společné obědy, workshopy, při kterých mohou účastnící rozvíjet a zhmotnit nové nápady nebo neformální akce jako sportovní turnaje či degustace vín.

WorkLounge Václavské náměstí bude místem konání dalšího snídaňového setkání TechoCon Morning Meeting a to 28. 2. 2019. Nenechte si ho ujít!

Organizátor konference/Conference organiser:

TECHO, a.s.

U Továren 770/1b Praha 10 – Hostivař

+420 737 265 906
info@techocon.cz

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ / PRIVACY POLICY
GDPR
COOKIES